Hizmetler

Mobil Oto Ekspertiz

Mobil Oto Ekspertiz

Tam donanımlı Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz aracımız ile istediğiniz adrese gelerek aracınızın yerinde ekspertizini yaparız.
Mobil Oto Ekspertiz

Tam donanımlı Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz aracımız ile istediğiniz adrese gelerek aracınızın yerinde ekspertizini yaparız. Bilgisayarlı son teknoloji ile gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı olarak ekspertiz raporunu veriyoruz. 2. El araç alım satımında en büyük sorun ne aldığınızı bilmemektir. Pilot Garage Oto Ekspertiz Raporu sayesinde satın alacağınız aracı güvenle alabilirsiniz. Satın alacağınız 2. El araç farklı şehirde bile olsa bile biz gidip tüm kontrollerini sizin adınıza yapıp raporu size ulaştırıyoruz.

Zamanınız kısıtlıysa veya serviste saatlerce almayı düşündüğünüz aracın kontrol edilmesini beklemek istemiyorsanız, Mobil Ekspertiz Hizmeti tam size göre. Almayı düşündüğünüz aracı kontrole götürmeye zamanınız yoksa, Mobil Hizmet ile Mobil Eksper servislerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi arayıp randevu tarih ve saatini söylemek. Mobil Hizmet'i tercih etmeniz durumunda, mobil ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelir ve almak istediğiniz aracın tüm kontrollerini gerçekleştirir. Size Detaylı Raporunuzu size teslim eder.


MOBİL OTO EKSPERTİZİN AVANTAJLARI?

 • Size zaman kazandırır.
 • Farklı şehirde olsanız bile sizin adınıza gidip aracı inceleyip ekspertiz raporunuzu gönderiyoruz.
 • 2. El Araç Alım/Satım işini kolaylaştırır.
 • Güven verir.
 • Ayağınıza gelen hizmet farkı.

 

MOBİL OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Adından da anlaşılacağı üzere alacağınız veya satacağınız aracın otomobilin bulunduğu yere ya da sizin belirttiğiniz adrese eksperimizin gelerek yerinde yapılan ekspertiz ve raporlamadır. Başka bir ilde araç buldunuz ama aracı gösterecek kimseniz yok mu? Sizin istediğiniz zaman müsait olacak mı? Kimseye yük olmak mı istemiyorsunuz? Biz bir randevu kadar yakınız. Bulduğunuz araca kendiniz bakmaya gideceksiniz ama araçtan anlamıyor musunuz? Randevunuzda belirtin eksperimizle birlikte aracın bulunduğu yerde buluşun. Oto Ekspertizi yerinde inceleyin. Başka bir ile gidip zamanınızı ve paranızı boşa harcamayıp aracı beğenmeden dönme riskini almayın. Size uygun tarifelerimizden birini seçin. Hem vakitten kazanın hem de paranız cebinizde kalsın.


ARAÇ İÇİN TARİFLER

EKONOMİK (1), 
EKONOMİK (2) ve STANDART EKSPER olmak üzere üç tarife bulunmaktadır.

EKONOMİK (1) ve (2) tarifeler verilen adreste,
STANDART EKSPERTİZ merkezlerimize götürülerek gerçekleştirilir.

Ekspertiz için aynı ilde bulunmanız, aracın başında olmanız gerekmez. Randevu saatini siz belirlersiniz.
Whatsapp kullanıcısı olmanız durumunda raporlama ve araca ait fotoğraflar tarafınıza anında iletilir.

Para İade Garanti: Pilot Garage Mobil Oto Ekspertizin sorumlu olduğu hata durumunda yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.

4 ADIMDA YERİNDE EKSPERTİZ İŞLEMİ

1- Adım: Araç ile ilgili gerekli formu doldurup istediğiniz raporlamayı seçiniz. Ekonomik Ekspertiz yada Standart Ekspertiz.
2- Adım: Sizin için uygun gün ve saati not olarak ekleyiniz. Sizinle irtibata geçmemizi sağlayacak bilgileri giriniz.
3- Adım: Seçtiğiniz raporlama ile ilgili gerekli ücret yatırıldığında eksperimiz sizinle irtibata geçecektir.
4- Adım: İstediğiniz raporlama yapıldıktan sonra belirtiğiniz şekilde tarafınıza iletilecektir.

 
HİZMETLERİMİZ

EKONOMİK (1) EKSPERTİZ:
Bizzat konunun uzmanı ekspertiz tarafından, sizin belirtiğiniz adrese gidilerek yerinde yapılan ve aşağıda belirtilen başlıklar altında inceleme yapılan ekspertiz paketidir.

EKONOMİK (2) EKSPERTİZ:
Bizzat konunun uzmanı ekspertiz tarafından, sizin belirtiğiniz adrese gidilerek yerinde yapılan ve aşağıda belirtilen başlıklar altında inceleme yapılan ekspertiz paketidir. EKONOMİK (1) pakete ilave olarak eklenmiş kısımlar mevcuttur.

STANDART EKSPERTİZ:
Belirtilen ilde yetkili eksperimiz tarafından araç sahibinin izni olması durumunda tam donanımlı ve bilgisayar sistemli kontrol bulunan komputest merkezine götürülerek tam donanımlı yapılan ekspertiz paketidir.
 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
 • Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi ve her türlü veriler  kişisel bilgiyi  oluşturmaktadır. “Gizli Bilgiler” olarak adlandırılır.
 • Kişisel bilgileriniz Pilot Garage dışındaki kişilerle, 3. Kişilerle, şirketlerle ve kuruluşlarla paylaşılmaz.
 • Aşağıdaki herhangi bir durum, bu kural için istisna oluşturur.
 • Yasal nedenlerle (Gerekli kararların bulunması şartı ile)
 • İzin vermeniz durumunda (tarafınızdan izin alınarak)
 • Yayınlanmasını istediğiniz ve herkese açık olarak bulunan bir kısımda yaptığınız özel olmayan paylaşımlar istisnadır.
 • Pilot Garage Mobil Oto Ekspertizin gerekli önlemleri almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Pilot Garage'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • Kullanıcılar, üyelik/kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.
 • Her Kullanıcı, işbu websitesini ziyaret ederek "Gizlilik Politikası" hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

GARANTİ KOŞULLARI
 • Verilen ekspertiz hizmetleri www.pilotgarageotoekspertiz.com garantisi kapsamındadır.
 • Ekspertiz işlemleri işinde uzman personel tarafından gerçekleştirilir.
 • Ekspertiz raporlamada Pilot Garage Mobil Oto Ekspertizin sorumlu olduğu hata yada yanlışlık olması durumunda ücretli eksper işlemlerinde yaptığınız ödemeden kesinti yapılmadan tarafınıza iade edilir.
RANDEVU VE İPTAL ŞARTLARI

 • Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz randevu kuralları iki taraflı değerlendirilmiş ve hazırlanmış olup, Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz ve ekspertiz yaptıran  kişilerin haklarını güvence altına almayı hedeflemiştir.
 • Size sunulan hizmetin yerinde yapıldığı göz önünde bulundurularak adres ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi iki taraf açısından  zaman ve diğer kayıpların önlenmesi için önem taşımaktadır.
 • Pilot Garage Mobil Oto Ekspertize randevu iptal talebinde bulunar ve Ödemenizi geri çekmez ve aynı kategoride bu hakkınızı daha sonra kullanmak istenmeniz durumunda kesinti yapılmaz yeni ekspertiz talebi ek ücret istenmeden gerçekleştirilir.
 • Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini ekspertiz işlemi gerçekleşmediği sürece sizinle iletişime geçen ekspertizimizle bağlantı kurarak değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.
 • Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini hava şartları  yol ve trafik durumu ve diğer sebeplerle Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz sizinde onayladığınız gün veya saatle değiştirme hakkı bulunmaktadır.
 • Ekspertiz Kuralları’nı onaylayan kişi yukarıda vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu yanlış veya yanıltıcı bilgi yada beyanda bulunduğunda  sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

Tanıtım Videosu

Müşteri Yorumları

 • Samsunda oto ekspertiz denilince düşünmeden tavsiye debileceğim profesyonel hizmet veren bir firma. Sedat Gözbüyük
 • Daha önce ikinci el araç alıp satarken hangi ustaya götürelim kim bu işten daha iyi anlar diye hep düşünürdk ve güvenilir bir sonuç alacağımızdanda pek emin olamazdık. Artık araba alacağım zaman geleceğim adres belli. Mustafa Yıldırım
 • Araba alıp satımı yapan biri olarak alırkende satarkende içimiz rahat. Samsun Oto Ekspertizin testleri kesinlikle güvenilir Celil Korkmaz
 • Bir arkadaşımın tavsiysi ile geldim ve artık ben arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Samsunda Computest ve detaylı oto ekspertizinde kesinlikle en iyisi Ferit Ceylan
Samsun Oto Ekpertiz TSE hizmette Yeterlilik Belgesi
scroll up